![Eladó utcai bejáratú üzlethelység Nyíregyháza](https://iacdn.hu/lakpont/nPptyImages/6/0/1/9/3/0/601930_0982c29914a9349e30f654e24e504253_l.jpeg)
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok39 M Ft
582 090 Ft /m2
67 m2
0
Nyíregyháza belvárosában eladásra kínálok 66,5 nm-es üzlethelységet. Az ingatlan jelenleg üzlethelyiségként van nyilvántartva, mely alkalmas pékségnek, pizzériának, egyéb melegkonyhás üzleti tevékenységnek, de átminősíthető lakóingatlanná is. Tégla falazatú, a fűtésről egy egyedileg mért gáz-cirkó kazán gondoskodik. Az ingatlanhoz tartozik továbbá 6 db zárt udvarban található parkolóhely, mely része a vételárnak. Az üzlethelység berendezései külön megállapodást követően szintén megvásárolható.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk. Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Debrecen Miklós utca 5-13 - OTP Ingatlanpont Iroda
hirdetés
hirdetés
Kucsera Ágnes
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]